איתור נזילות מי גשם

החורף הישראלי מביא עמו לא מעט אתגרים לאוכלוסיה אשר איננה רגילה לימי הקור ואיננה ערוכה במרבית המקרים להתמודד עם הטמפרטורות הנמוכות והריבוי במשקעים המאפיינים את העונה. לא רק האוכלוסייה איננה מוכנה, לעיתים גם התשתיות אינן במצב האידיאלי להתמודד עם מזג האוויר.

נזילות בגגות עקב חדירת מי גשמים

אחד האתגרים העיקריים המאפיינים את החורף הישראלי, הוא נושא הנזילות אל תוך הבתים. הצטברות מי הגשם והמשקעים בחורף, בשילוב עם חוסר איטום מוחלט של גגות הבניין או הבית הפרטי מביאים למצב בו יש נזילות של מי גשם בבית. סיטואציה נוספת היא הצטברות של מי גשם במקום אחד בגג הבית עקב גג שאיננו ישר לחלוטין- הצטברות זו עשויה לגרום גם היא לנזילות בטווח הארוך. נזילות אלה עשויות לגרום לנזקים ממשיים למבנה וכמובן, התיקון שלהם עשוי לעלות הרבה מאד כסף.

איתור חדירת מי גשמים

מה עושים? מקדימים תרופה למכה – איטום נכון של הגג

דרך המנע העיקרית באמצעותה נוכל למנוע מצבים של נזילות עקב מי גשם, היא איתור נזילות מקצועי ואיטום נכון של הגג. בבתים פרטיים, איטום הגג הוא תחת אחריותם הבלעדית של בעלי הבית בעוד שבבניין מגורים, הדבר באחריות ועד הבית או הקבלן. ישנם ארבעה סוגי גגות, כאשר כל סוג בעל יתרונות וחסרונות משלו וכמובן, איטום המתאים לו. בישראל נוכל למצוא גג בטון, גג מתכת, גג רעפים וגג מרוצף. ישנם שלושה סוגי איטום עיקריים בהם עושים שימוש בישראל, ביניהם שימוש ביריעות ביטומניות, שימוש בחומרים אקריליים וזיפות. איטום נכון של גג הבית יימנע מצב של נזילות מי גשם.

היעזרו במקצוען לאיתור נזילות מי גשם

סובלים מנזילה בגג הבית עקב מי גשם? חשוב לבצע איתור חדירת מי גשמים, באמצעות איתור נכון של מקור הנזילה, ניתן להבין כיצד צריך לטפל.

עלייה לגג הבית כשהוא מוצף עשויה להיות דבר מסוכן במיוחד! לכן, חשוב להיעזר באיש מקצוע המומחה באיתור מקור חדירת מי הגשם.
זקוקים למומחה איתור נזילות מי גשם? צרו קשר איתנו ונשמח לעמוד לשירותכם! 1800-73-73-30