איטום תפרי התפשטות

תפרי התפשטות, יוצרים חיץ והפרדה בין החלקים השונים שנמצאים במבנה, על מנת לגרום לקירות לנוע באופן של התכווצות והתפשטות, אשר ימנע עומסים בין החלקים במבנה. תפרי התפשטות נמצאים תחת תנאי תזוזה באופן תמידי, ועל כן, יש צורך חשוב לאטום אותם, בעזרת חומרים מיוחדים גמישים שיש להם את היכולת להיות עמידים גם כאשר מתרחשות תנודות.

החומרים העיקריים בהם אנו מבצעים איטום תפרי התפשטות, הם בעזרת חומרים פוליאוריטניים משחתיים שהתגלו עם השנים כיעילים במיוחד עבור זה. אלו חומרים גמישים במיוחד, אשר לכל אחד מהם, יש תכונות ייעודיות שיתאימו לכושר העמידות וכושר האלסטיות כנגד חומרים שונים. הכלל החשוב ביותר בתהליך יישום האיטום של תפרי התפשטות הוא ההבנה העמוקה בכל מה שקשור לתפקידים של התפרים, אופן תפקודם ואופן התפקוד של חומר האיטום. יש צורך בבקיאות רבה בתחום ובשימוש בעובי המתאים.

תהליך איטום תפרי התפשטות - שלבי ביצוע

תהליך איטום תפרי התפשטות, הוא תהליך מעט מורכב אשר דורש מספר שלבי ביצוע, ולכן יש צורך להסתייע בחברה מקצועית ואמינה אשר יש לה ניסיון רב בתחום זה. ברגע שמבצעים איטום לתפרי התפשטות, ובאופן איכותי, הוא אמור להחזיק שנים רבות, בתנאי שתכנון התפר היה מדויק מלכתחילה, ואופן האיטום בוצע כמו שצריך. לאחר ניקוי יסודי, מכל טיח, צבע, או אבק שנמצא, אנו מבצעים את האיטום על ידי החדרה  של פרופיל גיבוי לעומק התפר. זה נעשה תוך התייחסות לרוחב התפר, לעובי ולמאפיינים נוספים. בהמשך, אנו מבצעים עוד מספר פעולות אשר יגרמו להיצמדות מרבית  של חומר האיטום לדפנות התפר.


בחברת איטום עדן, המתמחה בעבודות איטום מגוונות, מבצעים איטום תפרי התפשטות באופן המיטבי. לחברה מקצועיות רבה, ידע, ניסיון ושימוש במכשור מתקדם אשר מסייע לה לבצע את התהליך כראוי. צוות המומחים של חברת איטום עדן ישמח לעמוד לשירותכם תמיד.

צריכים להתייעץ? דברו איתנו: 1-800-737-330

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *