איטום קירות חיצוניים

הגשם עומד לרדת בקרוב ועוד לא קראתם לבעלי מקצועי לאטום את הקירות? כחלק מההכנה לחורף מומלץ לבצע איטום קירות. כתמי עובש, רטיבות, רעשי טפטוף באמצע הלילה הם רק מהנזקים הצפויים לכם למה במידה ולא תפקידו לאטום את הקירות. חברת איטום עדן מעסיקה צוות עובדים מקצועי ואמין שיכול למצוא פתרון לבעיות רטיבות. החברה מספקת שירותי איטום מבנים שיכולים להגן עליכם מפני הגשמים.

כיצד איטום קירות יכול להגן על הבית שלכם?

אמנם עונת החורף בישראל נמשכת זמן קצר בלבד, אך לקראת עונת הגשמים ניתן להבחין בבעיות רבות של איטום מבנים כתוצאה מאי ביצוע תחזוקה מספקת עם השנים, או כתוצאה מאיטום לקוי שנעשה. החורף המתקרב מביא עמו חשש מפני הצפות ונזילות בבית. איטום קיר נחשב לאמצעי הראשון במלחמה נגד פגעי מזג האוויר. כאשר החורף מתקרב, איטום חלונות וקירות הוא דבר בסיסי ביותר, המאפשר לכם להגן על הבית.

איטום מאגרי מים

איטום קירות מקצועי דורש השקעה, שכן מדובר בניסיון לעצור את פגעי הטבע ולמנוע מהגשם לחדור לבית שלכם. רטיבות בבית יכולה לגרום לשורה של בעיות, החל מעובש, ריחות לא נעימים, ועד לכתמי רטיבות, מה שיגרום לפגיעה משמעותית באיכות החיים שלכם. לא רק את הקירות יש צורך לאטום, אלא גם את מאגרי המים. בבתים רבים מאגרי מים משמשים לשתייה ולכן מאוד חשוב לבצע איטום מאגרי מים. תקנה 1525.2 של מכון התקנים קובעת כי מאגרי מים מחויבים בניקוי אחת לשנה. במידה ומאגרי המים לא ינוקו, הדיירים עשויים לסבול ממחלות קשות.

כיצד מתבצע איטום קירות חיצוניים?

איטום קירות חיצוניים הינו תהליך המתבצע על מנת למנוע ספיגה של לחות ומים בקירות. מדובר בחלק החשוב ביותר באיטום הבית. אם אתם מתכננים להזעיק אנשי מקצוע מתחום האיטום על מנת לבצע בדיקת איטום קירות חיצוניים, כדאי להקדים ולעשות זאת בעונת הקיץ ולא לחכות עד החורף, על מנת שיהיה ניתן לתקן כל תקלה עד עונת החורף.

איטום קירות חיצוניים כולל שני שלבים:

1. איטום הסדקים: איטום סדקים מתבצע באמצעות חומר אקרילי המיועד לסדקים קטנים או באמצעות חומר פוליאוריטני המיועד לסדקים גדולים.
    
2. ציפוי הקיר: לאחר שהסדקים נאטמו, השלב הבא הוא ציפוי הקיר. ציפוי הקיר ימנע ספיגה של מים. מטרת איטום קירות חיצוניים היא למנוע ספיגה של מים בקירות הבית.

אז למה לבחור בנו?

חברת איטום עדן מעסיקה צוות עובדים מקצועי שדואג לעשות שימוש בחומרי איטום איכותיים. בכל הקשור לבטיחות שלכם לא מומלץ להתפשר, אלא יש צורך לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר. ביצוע חובבני של איטום קיר חיצוני יכול לגרום לנזקים בלתי הפיכים, הן לדיירי הבית והן למבנה.

הבחירה לבצע איטום בסנפלינג לצורך עבודות איטום היא בעלת יתרונות רבים בהשוואה לשיטות אחרות למשל, סולמות או במות הרמה. ביצוע עבודות איטום קירות חיצוניים או איטום חלונות בסנפלינג מאפשר לעובדי החברה לאטום את הקירות בצורה הטובה ביותר, כאשר העובדים מוגנים מפני נפילה והעבודה מתבצעת במהירות ובקלות.

לקבלת הצעת מחיר לאיטום גגות באזור השרון צרו קשר עמנו עוד היום בטלפון:

1-800-737-330

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *