אודות החברה

אנו בחברת איטום עדן אקספרס מציעים מגוון עבודות ע"י קבלני איטום מקצועיות ללקוחות פרטיים, חברות ניהול, ועדי בתים וקבלנים בכל רחבי הארץ.

עבודות האיטום המוצעות ע"י קבלני איטום מחברתנו כוללות עבודות איטום קירות חיצוניים בסנפלינג, זיפות גגות, איטום מקלטים ומרתפים, התקנת מרזבים חיצוניים, איטום מאגרי מים ובריכות שחייה,שיפוץ בניינים ובתים פרטיים, ציפוי משטחים באפוקסי ועוד מגוון רב של עבודות נוספות.

 צוות העובדים של החברה הינו צוות מנוסה ומיומן ומורכב ממספר קבלני איטום מקצועיים, שעברו הכשרה מקיפה הכוללת קורסים והתמחויות שונות בביצוע עבודות איטום ושימור מבנים, וביניהם הכשרה במכון הטכניון. כמו כן, יש לציין שצוות העובדים הינו צוות קבוע שלו נאמנות ומחויבות לחברה וללקוחותיה. 

בנוסף להכשרה המקצועית של כלל צוות העובדים, כוללים צוותי החברה מספר עובדים שלהם תעודת אוטם מורשה (קבלן איטום מוסמך) מטעם מכון התקנים הישראלי (בסימון 351-2001).

אנו מתחייבים בפני לקוחותינו שכל ביצוע של יריעות ביטומניות על ידינו ייעשה בפיקוח של אוטם מורשה – התחייבות שדומה לה לא תמצאו באף חברה בארץ.

 לקוחות שירצו לנצל את הידע המקצועי של החברה, הקיימת מזה 25 שנה ומחזיקה בוותק ובניסיון רב, יוכלו לקבל זאת גם במסגרת שירותי ייעוץ מקצועי ע"י קבלן איטום. במסגרת שירותי הייעוץ ניתן לקבל גם ליווי משפטי בהליכי גישור ובירור טרום משפט, וחוות דעה שהינה קבילה בבית המשפט. קבלני איטום עדן עושים שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וירוקות אנו בחברת איטום עדן מייחסים חשיבות רבה להגנה ולשמירה על איכות הסביבה ועל הטבע, ולכן אנחנו פועלים מתוך תפישת גרינטק (טכנולוגיה ירוקה) מתקדמת.

קבלני איטום בחברה אוטמים דליפות ונזילות תוך כדי שימוש באלמנטים מתקדמים לחיסכון במים, כגון מערכות איסוף מי גשמים, מרזבים שונים ועוד.

כמו כן מספקת החברה שירותי איתור נזילות ודליפות באמצעות מצלמה תרמית, המאפשרת איתור של מקור הבעיה ללא שבירת קירות או ריצוף.

 

שירותי החברה

איטום עדן מספקת מגוון רחב של שירותים מקצועיים בתחום האיטום. חברתנו מורכבת מבעלי מקצועי מנוסים ומיומנים תוך כדי עבודה עם מכשור וטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.

 

להלן פירוט של מגוון השירותים והעבודות שאנו מבצעים עם קישור למידע נוסף:

איטום גגות

המומחים שלנו יציעו לכם שיטות וחומרי איטום גגות המתאימים לגג שלכם, תוך כדי שהם לוקחים בחשבון את יתרונותיה וחסרונותיה של כל אחת מהשיטות.

קרא עוד >>

 

יריעות ביטומניות

בכל הנוגע לאיטום גגות, יש שיטת איטום אחת הנחשבת לעמידה ולאמינה ביותר – איטום ביריעות בטומניות.

קרא עוד>>

 

איטום בגובה / איטום בסנפלינג

חברת איטום עדן מייחסת חשיבות עליונה לשמירה על ביטחונם של עובדיה ולשמירה על תקנות העבודה בגובה, ומקפידה ליישם אותן בפועל.

קרא עוד>>

זיפות גגות

זיפות היא שיטת איטום גגות עתיקה ביותר. כבר בתנ"ך, בסיפור המבול, מוזכר כיצד נוח אטם את התיבה מבפנים ומבחוץ בזפת כדי למנוע חדירת מים.

קרא עוד>>

איתור נזילות מים

איתור נזילות מים – חיסכון בזמן ובכסף אל תבזבזו זמן וכסף בביצוע תיקונים ועבודות איטום "על עיוור", הזמינו בדיקה מהימנה לאיתור נזילות מים וכך תוכלו לפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

קרא עוד>>

התקנת מרזבים

פתרונות פשוטים ויעילים להתמודדות עם מרזבים סתומים, מרזבים חלודים, מרזבים מחוררים ובעיות נוספות במערכת ניקוז הגג. קראו עוד על שירות התקנת מרזבים של איטום עדן.

קרא עוד>>

 

איטום גגות מרוצפים

איטום גגות מרוצפים או מרפסות המכוסות בריצוף הינו משימה בעייתית במיוחד: כדי לבצע איטום גג מרוצף יסודי המבטיח 100% הצלחה חייבים לעקור את כל המרצפות, לאטום את השכבות המונחות מתחת להן ורק אז לרצף מחדש. קראו עוד על איטום גגות מרוצפים.

קרא עוד>>

איטום מרפסת

איטום מרפסות (בדומה לגג מרוצף) הוא אחד התחומים המורכבים בעבודות האיטום, שכן מערכת האיטום העיקרית נמצאת מתחת לרצפות ולכן לא ניתן לראות את טיב האיטום שבוצע. קראו איך אנו מבצעים איטום מרפסת.

קרא עוד>>

איטום מרתפים

כך מובטח לכם שלא תגלו כשלים באיטום שיחייבו עבודה מחודשת, הכרוכה בעלויות גבוהות ובטרדה רבה. עוד על איטום מרתפים בעמוד זה.

קרא עוד>>

איטום קירות

הגשם עומד לרדת בקרוב ועוד לא קראתם לבעלי מקצועי לאטום את הקירות? כחלק מההכנה לחורף מומלץ לבצע איטום קירות.

קרא עוד>>

איטום תפרי התפשטות

PROTECT GUARD – סילר ואני גרפיטי דוחה מים ולכלוך למשטחים נקבוביים כגון : אבן, בטון, רעפים, רצפות אבן, איטונג. עמיד UV. קראו עוד על איטום תפרי התפשטות.

קרא עוד>>

בידוד תרמי

בידוד תרמי משפר ללא ספק את איכות החיים. מדינתנו ברוכה בימים רבים של שמש ובשעות אור רבות. ישנם מספר פתרונות לבידוד מחום וקור.

קרא עוד>>

כשמדובר בטיחות ובאיכות שלכם אין מקום לשאננות! דברו איתנו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם לכל סוגי האיטום לקראת החורף.

חייגו אלינו עוד היום –

1-800-737-330

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *